FFF NA16508100J0G
NA16508100J0G picture photo
Mfg. Part Number
NA16508100J0G
Brief Description
254 TB SPR CLA 90D B/T
Datasheet Download
NA16508100J0G.pdf
Availability of NA16508100J0G
QUANTITY
NA16508100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NA16508100J0G
Internal Part NumberEIS-NA16508100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,240
Number of Levels1
Positions Per Level16
Pitch0.100" (2.54mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current3A
Voltage150V
ColorGray
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NA16508100J0G
Related LinksNA1650, NA16508100J0G Datasheet, FFF Distributor
NA16508100J0G Details Description
Related parts for NA16508100J0G
IC RS485 TRANSCEIVER LP 8-SOIC datasheet.pdf
SWITCH DETECT SNAPACT SPDT VERT datasheet.pdf
BRAIDED FIBERGLASS 1" 100' datasheet.pdf
HEATSINK AND CLIP FOR 2 TO-220 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CAP FILM 8200PF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
02P MTA100 HDR ASSY F/L HITEMP datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766 datasheet.pdf
DIA 4MM 3MM M8 3P NPN NO datasheet.pdf
GT 7C 7#16S SKT PLUG datasheet.pdf
CAP 680 UF 20% 10 V datasheet.pdf