Omron Automation & Safety NAV-NMV-100
NAV-NMV-100 picture photo
Mfg. Part Number
NAV-NMV-100
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
100MM LENS - 2/3 CCD W/LOCK
Datasheet Download
NAV-NMV-100.pdf
Availability of NAV-NMV-100
QUANTITY
NAV-NMV-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of NAV-NMV-100
Internal Part NumberEIS-NAV-NMV-100
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NAV-NMV-100
Related LinksNAV-N, NAV-NMV-100 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
NAV-NMV-100 Details Description
Related parts for NAV-NMV-100
RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
RES SMD 556 OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
FUSE PTC RESETTABLE datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 4.7NS 64CSBGA datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.8V 2A SYNC 10TMLF datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
VARIABLE TRANSFORMER 280V 50A datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 0.2W S-MINI datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
FIXED IND 2200UH 0.177A 2W THT datasheet.pdf