FFF NB15A08200J0G
NB15A08200J0G picture photo
Mfg. Part Number
NB15A08200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB SPRING PLUG
Datasheet Download
NB15A08200J0G.pdf
Availability of NB15A08200J0G
QUANTITY
NB15A08200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NB15A08200J0G
Internal Part NumberEIS-NB15A08200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,016
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NB15A08200J0G
Related LinksNB15A0, NB15A08200J0G Datasheet, FFF Distributor
NB15A08200J0G Details Description
Related parts for NB15A08200J0G
IC REG LDO 1.5V 0.2A 5DSBGA datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 55NS 48DIP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 42POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
IC CPLD 600MC 4.4NS 144TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 18pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V datasheet.pdf
CONN RCPT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.0016UF 5% 2000VDC AXI datasheet.pdf
FUSE 250A 660V AC C.S.A. INDR'L datasheet.pdf