FFF NC14A28100J0G
NC14A28100J0G picture photo
Mfg. Part Number
NC14A28100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB SOC RA POKA-YOKE
Datasheet Download
NC14A28100J0G.pdf
Availability of NC14A28100J0G
QUANTITY
NC14A28100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NC14A28100J0G
Internal Part NumberEIS-NC14A28100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,030
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NC14A28100J0G
Related LinksNC14A2, NC14A28100J0G Datasheet, FFF Distributor
NC14A28100J0G Details Description
Related parts for NC14A28100J0G
FIXED IND 390NH 200MA 1.5 OHM datasheet.pdf
RES SMD 120K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 11.8 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS R/A LONG LATCH datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 30KV N4700 DISK datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 50MA 8SOIC datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V I2PAK datasheet.pdf
6010 APPLIANCE INLET 10A 70C datasheet.pdf
Connector Socket 28 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 15V 2214 datasheet.pdf