Murata Electronics North America NFM15PC105R0G3D
NFM15PC105R0G3D picture photo
Mfg. Part Number
NFM15PC105R0G3D
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
FILTER LC HIGH FREQ 1UF 0402
Datasheet Download
NFM15PC105R0G3D.pdf
Availability of NFM15PC105R0G3D
QUANTITY
NFM15PC105R0G3D Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM15PC105R0G3D
Internal Part NumberEIS-NFM15PC105R0G3D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFM15PC105R0G3D
Related LinksNFM15PC, NFM15PC105R0G3D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFM15PC105R0G3D Details Description
Related parts for NFM15PC105R0G3D
TVS DIODE 7VWM 13.3VC SMB datasheet.pdf
CAP CER 5000PF 1KV X7R 1808 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
CAP CER 390PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONN PLUG 40POS R/A .050" GOL datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 3.56"L X 3.06"W datasheet.pdf
D4SL-N2TFG-N datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf