Murata Electronics North America NFM15PC224R1A3D
NFM15PC224R1A3D picture photo
Mfg. Part Number
NFM15PC224R1A3D
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
FILTER LC HIGH FREQ 0.22UF 0402
Datasheet Download
NFM15PC224R1A3D.pdf
Availability of NFM15PC224R1A3D
QUANTITY
NFM15PC224R1A3D Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM15PC224R1A3D
Internal Part NumberEIS-NFM15PC224R1A3D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFM15PC224R1A3D
Related LinksNFM15PC, NFM15PC224R1A3D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFM15PC224R1A3D Details Description
Related parts for NFM15PC224R1A3D
TRANS PNP DARL 30V 0.5A SOT23-3 datasheet.pdf
CONN RECEPT 15POS 1MM SMD TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS 7/16 UNF 5V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V datasheet.pdf
SENSOR SEALED GAUGE 0-100 PSI datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144BGA datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm Series 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 630MA 1.3 OHM TH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 23.2VC datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf