Murata Electronics North America NFM3212R03C223R
NFM3212R03C223R picture photo
Mfg. Part Number
NFM3212R03C223R
Datasheet Download
NFM3212R03C223R.pdf
Availability of NFM3212R03C223R
QUANTITY
NFM3212R03C223R Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM3212R03C223R
Internal Part NumberEIS-NFM3212R03C223R
Delivery TimeIn stock, ship NFM3212R03C223R today.
SeriesNFM3212R0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFM3212R03C223R
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksNFM3212, NFM3212R03C223R Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFM3212R03C223R Details Description
Related parts for NFM3212R03C223R
CONN BNC PLUG STR 75 OHM SOLDER datasheet.pdf
FUSE GLASS 200MA 250VAC 2AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 103VC P600 datasheet.pdf
BOARD EVAL ISPMICRO32/DSP CP2 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 690K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.48 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
1 1/2" TIN COPPER TB SLEEVE 100' datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 700V RADIAL datasheet.pdf