Murata Electronics North America NFM3212R13C104RT1M00-64
NFM3212R13C104RT1M00-64 picture photo
Mfg. Part Number
NFM3212R13C104RT1M00-64
Datasheet Download
NFM3212R13C104RT1M00-64.pdf
Availability of NFM3212R13C104RT1M00-64
QUANTITY
NFM3212R13C104RT1M00-64 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM3212R13C104RT1M00-64
Internal Part NumberEIS-NFM3212R13C104RT1M00-64
Delivery TimeIn stock, ship NFM3212R13C104RT1M00-64 today.
SeriesNFM3212R13C10
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type32121206
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFM3212R13C104RT1M00-64
MURATA Product CategoryMURATA Components
NFM3212R13C104RT1M00-64 Details Description
Related parts for NFM3212R13C104RT1M00-64
IC DRVR DSPL LED 36-SSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 4.9V 135MA SOT23-5 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC TXRX RS232 INTELLIGNT 28WSOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
PLUG-IN CARD BLOCK 2.54MM 64POS datasheet.pdf
SGE1510-2-3050A-2000C datasheet.pdf
Connector Socket 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Socket 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 20QFN datasheet.pdf
JT 22C 22#22D SKT GRND PLUG datasheet.pdf
470UF 16V 12,9X32,0MM 125C 20000 datasheet.pdf