Murata Electronics North America NFM40R11C222T1M00-54/T251
NFM40R11C222T1M00-54/T251 picture photo
Mfg. Part Number
NFM40R11C222T1M00-54/T251
Datasheet Download
NFM40R11C222T1M00-54/T251.pdf
Availability of NFM40R11C222T1M00-54/T251
QUANTITY
NFM40R11C222T1M00-54/T251 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM40R11C222T1M00-54/T251
Internal Part NumberEIS-NFM40R11C222T1M00-54/T251
Delivery TimeIn stock, ship NFM40R11C222T1M00-54/T251 today.
SeriesNFM40R11C222T1M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD1206
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFM40R11C222T1M00-54/T251
MURATA Product CategoryMURATA Components
NFM40R11C222T1M00-54/T251 Details Description
Related parts for NFM40R11C222T1M00-54/T251
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES 62K OHM 1/8W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
ADAPTER SOCKET 40-TSOP TO 40-DIP datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A DL 16HTSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES 1.87 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSHRINK CABLE SLEEVES 48" BLA datasheet.pdf
AC FILTER T/H COMMON MODE SU 9V datasheet.pdf
CONN EDGE HL .100 13POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS SKT JAM NUT datasheet.pdf
RES SMD 49.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
20UF 30V 7.925X17.45 85C AXI datasheet.pdf