Murata Electronics North America NFM840R01G100T1M00-63
NFM840R01G100T1M00-63 picture photo
Mfg. Part Number
NFM840R01G100T1M00-63
Datasheet Download
NFM840R01G100T1M00-63.pdf
Availability of NFM840R01G100T1M00-63
QUANTITY
NFM840R01G100T1M00-63 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM840R01G100T1M00-63
Internal Part NumberEIS-NFM840R01G100T1M00-63
Delivery TimeIn stock, ship NFM840R01G100T1M00-63 today.
SeriesNFM840R01G10
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFM840R01G100T1M00-63
MURATA Product CategoryMURATA Components
NFM840R01G100T1M00-63 Details Description
Related parts for NFM840R01G100T1M00-63
IC FLASH 512KBIT 50MHZ 8SO datasheet.pdf
IC MPU RESET CIRC 2.25V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 48POS datasheet.pdf
FUSE 400A 150V NON STD FAST datasheet.pdf
RELAY RF DPDT 1A 12V datasheet.pdf
HI SIDE REV BIAS PROTECT 30V MLP datasheet.pdf
TRANS NPN 100V 1A TP datasheet.pdf
RES 15.4K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf