Murata Electronics North America NFZ5BBW170LZ10L
NFZ5BBW170LZ10L picture photo
Mfg. Part Number
NFZ5BBW170LZ10L
Manufacturer
Product Category
Ferrite Beads and Chips
Brief Description
EMI FILTER BEADS 17 OHM 2500MA 2
Datasheet Download
NFZ5BBW170LZ10L.pdf
Availability of NFZ5BBW170LZ10L
QUANTITY
NFZ5BBW170LZ10L Order Process
Ship out your order
Specifications of NFZ5BBW170LZ10L
Internal Part NumberEIS-NFZ5BBW170LZ10L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesNFZ-B Series of EMI Suppression Filters
Standard Package500
Category Filters
FamilyFerrite Beads and Chips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFZ5BBW170LZ10L
Related LinksNFZ5BBW, NFZ5BBW170LZ10L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFZ5BBW170LZ10L Details Description
Related parts for NFZ5BBW170LZ10L
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMD datasheet.pdf
ENCODER 2CH 100CPR 6MM PNL MT datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW UMT3F datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 4V 20% 1210 datasheet.pdf
IC DGTL POT 30K 1CH SOT-23-6 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf