Murata Electronics North America NFZ5BBW220LN10L
NFZ5BBW220LN10L picture photo
Mfg. Part Number
NFZ5BBW220LN10L
Manufacturer
Product Category
Ferrite Beads and Chips
Brief Description
EMI FILTER BEADS 22 OHM 2300MA 2
Datasheet Download
NFZ5BBW220LN10L.pdf
Availability of NFZ5BBW220LN10L
QUANTITY
NFZ5BBW220LN10L Order Process
Ship out your order
Specifications of NFZ5BBW220LN10L
Internal Part NumberEIS-NFZ5BBW220LN10L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesNFZ-B Series of EMI Suppression Filters
Standard Package500
Category Filters
FamilyFerrite Beads and Chips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFZ5BBW220LN10L
Related LinksNFZ5BBW, NFZ5BBW220LN10L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFZ5BBW220LN10L Details Description
Related parts for NFZ5BBW220LN10L
IC REG LDO 15V 0.1A SOT23-3 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A SMA datasheet.pdf
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 790MA 80 MOHM datasheet.pdf
FEED THRU CAP datasheet.pdf
Connector Receptacle 56 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER datasheet.pdf
BACKUP TERMINAL datasheet.pdf
350MM EURO HEADER RA DUAL ROW 2C datasheet.pdf