Murata Electronics North America NFZ5BBW2R9LN10L
NFZ5BBW2R9LN10L picture photo
Mfg. Part Number
NFZ5BBW2R9LN10L
Brief Description
EMI FILTER BEADS 2.9 OHM 4000MA
Datasheet Download
NFZ5BBW2R9LN10L.pdf
Availability of NFZ5BBW2R9LN10L
QUANTITY
NFZ5BBW2R9LN10L Order Process
Ship out your order
Specifications of NFZ5BBW2R9LN10L
Internal Part NumberEIS-NFZ5BBW2R9LN10L
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFZ5BBW2R9LN10L
Related LinksNFZ5BBW, NFZ5BBW2R9LN10L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFZ5BBW2R9LN10L Details Description
Related parts for NFZ5BBW2R9LN10L
KEYPAD 12 KEY BLK REAR PNL MNT datasheet.pdf
CONN RECEPT 140POS .6MM GOLD SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG CRIMP TIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDTX2 5A 250V datasheet.pdf