Murata Electronics North America NFZ5BBW4R5LN10L
NFZ5BBW4R5LN10L picture photo
Mfg. Part Number
NFZ5BBW4R5LN10L
Brief Description
EMI FILTER BEADS 4.5 OHM 3400MA
Datasheet Download
NFZ5BBW4R5LN10L.pdf
Availability of NFZ5BBW4R5LN10L
QUANTITY
NFZ5BBW4R5LN10L Order Process
Ship out your order
Specifications of NFZ5BBW4R5LN10L
Internal Part NumberEIS-NFZ5BBW4R5LN10L
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFZ5BBW4R5LN10L
Related LinksNFZ5BBW, NFZ5BBW4R5LN10L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFZ5BBW4R5LN10L Details Description
Related parts for NFZ5BBW4R5LN10L
RES SMD 2.21K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 348 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR ADIS16060 datasheet.pdf
FIXED IND 2.6NH 150MA 800 MOHM datasheet.pdf
RES 2.00K OHM 7W 5% RADIAL datasheet.pdf
RES 7.50K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 453K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf