TDK Corporation NLFV32T-220K-EFT
NLFV32T-220K-EFT picture photo
Mfg. Part Number
NLFV32T-220K-EFT
Brief Description
FIXED IND 22UH 120MA 480 MOHM
Datasheet Download
NLFV32T-220K-EFT.pdf
Availability of NLFV32T-220K-EFT
QUANTITY
NLFV32T-220K-EFT Order Process
Ship out your order
Specifications of NLFV32T-220K-EFT
Internal Part NumberEIS-NLFV32T-220K-EFT
Material - CoreFerrite
Inductance22µH
Tolerance±10%
Current Rating120mA
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)480 mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Frequency - Test2.52MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseNonstandard
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.094" (2.40mm)
Supplier Device Package-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NLFV32T-220K-EFT
Related LinksNLFV32T-, NLFV32T-220K-EFT Datasheet, TDK Corporation Distributor
NLFV32T-220K-EFT Details Description
Related parts for NLFV32T-220K-EFT
CONN HEADER .100 SINGL STR 17POS datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY 8BIT 14SOEIAJ datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4KHZ RRO 9UCSP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 8TDFN datasheet.pdf
RES SMD 1.8 OHM 5% 1W 1218 datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm 12pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf