TDK Corporation NLFV32T-330K-EF
NLFV32T-330K-EF picture photo
Mfg. Part Number
NLFV32T-330K-EF
Brief Description
FIXED IND 33UH 95MA 780 MOHM SMD
Datasheet Download
NLFV32T-330K-EF.pdf
Availability of NLFV32T-330K-EF
QUANTITY
NLFV32T-330K-EF Order Process
Ship out your order
Specifications of NLFV32T-330K-EF
Internal Part NumberEIS-NLFV32T-330K-EF
Material - CoreFerrite
Inductance33µH
Tolerance±10%
Current Rating95mA
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)780 mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Frequency - Test2.52MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.094" (2.40mm)
Supplier Device Package1210 (3225 Metric)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NLFV32T-330K-EF
Related LinksNLFV32T, NLFV32T-330K-EF Datasheet, TDK Corporation Distributor
NLFV32T-330K-EF Details Description
Related parts for NLFV32T-330K-EF
IC REG LDO 15V 0.5A TO220-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 316 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 238 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE BLOCK datasheet.pdf
CABLE ASSY JUMP 24 NF NM RG195 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF/SCREW datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf