Red Lion Controls NT24K-GXE8-SC-10
NT24K-GXE8-SC-10 picture photo
Mfg. Part Number
NT24K-GXE8-SC-10
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
NT24K SLIDE IN MODULE WITH (8)10
Datasheet Download
NT24K-GXE8-SC-10.pdf
Availability of NT24K-GXE8-SC-10
QUANTITY
NT24K-GXE8-SC-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of NT24K-GXE8-SC-10
Internal Part NumberEIS-NT24K-GXE8-SC-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Networking Solutions
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NT24K-GXE8-SC-10
Related LinksNT24K-GX, NT24K-GXE8-SC-10 Datasheet, Red Lion Controls Distributor
NT24K-GXE8-SC-10 Details Description
Related parts for NT24K-GXE8-SC-10
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 600MHZ 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/16W 0816 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100BGA datasheet.pdf
FILTER HIGH PRFORMNCE 115/250VAC datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS R/A DUAL T/H datasheet.pdf
CONN CIC FFC RCPT 10POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 21POS PIN datasheet.pdf