Murata Electronics North America NTH22D6ROQA
NTH22D6ROQA picture photo
Mfg. Part Number
NTH22D6ROQA
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
NTH22D6ROQA.pdf
Availability of NTH22D6ROQA
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
NTH22D6ROQA Order Process
Ship out your order
Specifications of NTH22D6ROQA
Internal Part NumberEIS-NTH22D6ROQA
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship NTH22D6ROQA today.
SeriesNTH22D
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NTH22D6ROQA
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksNTH22, NTH22D6ROQA Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NTH22D6ROQA Details Description
Related parts for NTH22D6ROQA
RES 22 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
EVAL MOD FOR TPS61040 datasheet.pdf
MODULE SCR/DIODE 25A 380VAC datasheet.pdf
CONNECTOR HEADER 96POS STR datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 20% RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.8V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
MINIFIT TERM CRP MALE L BZ TIN datasheet.pdf
RES 226 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP8T datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 590MA 140 MOHM datasheet.pdf