Hirose Electric Co Ltd NX1BL-32T-KT9B(05)
NX1BL-32T-KT9B(05) picture photo
Mfg. Part Number
NX1BL-32T-KT9B(05)
Manufacturer
Product Category
Memory Connectors - Accessories
Brief Description
CONN CARD BUS FRAME 32POS 0.9MM
Datasheet Download
NX1BL-32T-KT9B(05).pdf
Availability of NX1BL-32T-KT9B(05)
QUANTITY
NX1BL-32T-KT9B(05) Order Process
Ship out your order
Specifications of NX1BL-32T-KT9B(05)
Internal Part NumberEIS-NX1BL-32T-KT9B(05)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Accessories
SeriesNX1
PackagingBulk
Accessory TypeFrame Assembly Kit
For Use With/Related ProductsPCMCIA - Cardbus - Type II
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX1BL-32T-KT9B(05)
Related LinksNX1BL-32T, NX1BL-32T-KT9B(05) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
NX1BL-32T-KT9B(05) Details Description
Related parts for NX1BL-32T-KT9B(05)
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CONN RCPT 25POS .100" SGL PCB datasheet.pdf
TVS DIODE 70VWM 146VC SMC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 31POS PIN datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201 datasheet.pdf
CONN HDR 56POS 0.100 SMD datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES 12K OHM 0.4W 5% AXIAL datasheet.pdf