Hirose Electric Co Ltd NX30TA-15HC1(62)
NX30TA-15HC1(62) picture photo
Mfg. Part Number
NX30TA-15HC1(62)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
NX30TA-15HC1(62).pdf
Availability of NX30TA-15HC1(62)
QUANTITY
NX30TA-15HC1(62) Order Process
Ship out your order
Specifications of NX30TA-15HC1(62)
Internal Part NumberEIS-NX30TA-15HC1(62)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX30TA-15HC1(62)
Related LinksNX30TA-1, NX30TA-15HC1(62) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
NX30TA-15HC1(62) Details Description
Related parts for NX30TA-15HC1(62)
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 376VWM 776VC DO15 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
ISOLATING TRANSFORMER datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 43POS THRUHL datasheet.pdf
CAP CER 15PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf