Hirose Electric Co Ltd NX30TA-25P/CCT(61)
NX30TA-25P/CCT(61) picture photo
Mfg. Part Number
NX30TA-25P/CCT(61)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
NX30TA-25P/CCT(61).pdf
Availability of NX30TA-25P/CCT(61)
QUANTITY
NX30TA-25P/CCT(61) Order Process
Ship out your order
Specifications of NX30TA-25P/CCT(61)
Internal Part NumberEIS-NX30TA-25P/CCT(61)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX30TA-25P/CCT(61)
Related LinksNX30TA-25, NX30TA-25P/CCT(61) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
NX30TA-25P/CCT(61) Details Description
Related parts for NX30TA-25P/CCT(61)
IC TXRX RS485 LOW POWER 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804 datasheet.pdf
RES 1.27M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 5V/ADJ 0.25A 16SOIC datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE -101KPA GAUGE datasheet.pdf
DIODE MODULE 45V TO249 datasheet.pdf