Orion Fans OD4510-24LB
OD4510-24LB picture photo
Mfg. Part Number
OD4510-24LB
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Datasheet Download
OD4510-24LB.pdf
Availability of OD4510-24LB
QUANTITY
OD4510-24LB Order Process
Ship out your order
Specifications of OD4510-24LB
Internal Part NumberEIS-OD4510-24LB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsStandard Wire Colors For Fans
Standard Package40
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
SeriesOD4510
Voltage - Rated24VDC
Size / DimensionSquare - 45mm L x 45mm H x 10mm W