| Internal Part Number | EIS-OESL-75-2-7 | |
| Type | Knurled, Diamond | |
| Shaft Size | 0.236" (6.00mm) | |
| Diameter | 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt | |
| Height | 0.625" (15.88mm) | |