Omron Automation & Safety OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN picture photo
Mfg. Part Number
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SPARE RECEIVER
Datasheet Download
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN.pdf
Availability of OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN
QUANTITY
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN Order Process
Ship out your order
Specifications of OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN
Internal Part NumberEIS-OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN Details Description
Related parts for OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FN
FIXED IND 33UH 2.1A 91.7 MOHM TH datasheet.pdf
GROMMET EDGE SLOT NYLON NAT datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFJ07A/AE07/AFJ07A datasheet.pdf
MODULE PWR ENTRY FUSE FILTER 3A datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/4-18 NPT 1-5V datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 558V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BOOST 44V 0.14A datasheet.pdf