Omron Automation & Safety OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP picture photo
Mfg. Part Number
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SPARE RECEIVER LR
Datasheet Download
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP.pdf
Availability of OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
QUANTITY
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP Order Process
Ship out your order
Specifications of OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
Internal Part NumberEIS-OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP Details Description
Related parts for OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 73.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 220K OHM 5% 1/8W 0402 datasheet.pdf
ANT PHANTOM ELITE 3DBI SMD WHITE datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CAP CER 8.6PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RTCHT CRMPR STNDRD CONN AWG20-10 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS PNL MNT PIN M23 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT datasheet.pdf
SP CAP, HX SERIES, 10VDC, 47UF datasheet.pdf