Omron Automation & Safety OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP picture photo
Mfg. Part Number
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SPARE RECEIVER LR
Datasheet Download
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP.pdf
Availability of OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
QUANTITY
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP Order Process
Ship out your order
Specifications of OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
Internal Part NumberEIS-OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP Details Description
Related parts for OF46LR-50-1045-Q1-R-NC-FP
RES 7.5 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
LED PNL MT 7MM 12V CHROME YEL datasheet.pdf
RES SMD 432K OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 28TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 40MA 10 OHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 75 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 3.48K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Crystal 28.63636MHz 30ppm 12pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS PNL MNT PIN datasheet.pdf