NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. OM5592/MF1S50,699
OM5592/MF1S50,699 picture photo
Mfg. Part Number
OM5592/MF1S50,699
Manufacturer
Product Category
RFID Evaluation and Development Kits, Boards
Brief Description
DEMO MIFARE 1K 5 TAGS MF1S50
Datasheet Download
OM5592/MF1S50,699.pdf
Availability of OM5592/MF1S50,699
QUANTITY
OM5592/MF1S50,699 Order Process
Ship out your order
Specifications of OM5592/MF1S50,699
Internal Part NumberEIS-OM5592/MF1S50,699
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFID Evaluation and Development Kits, Boards
Series-
TypeMifare 1K
Frequency-
For Use With/Related Products-
Supplied Contents5 Tags
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OM5592/MF1S50,699
OM5592/MF1S50,699 Details Description
Related parts for OM5592/MF1S50,699
FERRITE EMI PLT 26.42X26.42X1.27 datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 500MW DO35 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE - CCE26S/AE26G/CCE26S datasheet.pdf
INVERT LED-WIRE W/O OPTICS LATCH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 3.1A 46 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 7.7PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf