FFF OP06220000J0G
OP06220000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OP06220000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET PIN STRIP
Datasheet Download
OP06220000J0G.pdf
Availability of OP06220000J0G
QUANTITY
OP06220000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OP06220000J0G
Internal Part NumberEIS-OP06220000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OP06220000J0G
Related LinksOP0622, OP06220000J0G Datasheet, FFF Distributor
OP06220000J0G Details Description
Related parts for OP06220000J0G
TRANS PNP 12V 3A TSMT3 datasheet.pdf
RES SMD 1.74K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG RED 1000' datasheet.pdf
RES 4.3 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
HAR-BUS HM FEDERL. TYP B25, AFS datasheet.pdf
INDICATOR datasheet.pdf
OSC TCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf