FFF OP062B0100J0G
OP062B0100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OP062B0100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OP062B0100J0G.pdf
Availability of OP062B0100J0G
QUANTITY
OP062B0100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OP062B0100J0G
Internal Part NumberEIS-OP062B0100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,100
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OP062B0100J0G
Related LinksOP062B, OP062B0100J0G Datasheet, FFF Distributor
OP062B0100J0G Details Description
Related parts for OP062B0100J0G
IC PWR SWITCH USB 1A 8-SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 10 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher 16-SOIC datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB datasheet.pdf
500 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
PLATE, STRIP, GUIDE, LOWER datasheet.pdf
FUSE 630A 690V DIN 3 GR datasheet.pdf