FFF OP12220000J0G
OP12220000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OP12220000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
TB SOCKET PIN STRIP
Datasheet Download
OP12220000J0G.pdf
Availability of OP12220000J0G
QUANTITY
OP12220000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OP12220000J0G
Internal Part NumberEIS-OP12220000J0G
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OP12220000J0G
Related LinksOP1222, OP12220000J0G Datasheet, FFF Distributor
OP12220000J0G Details Description
Related parts for OP12220000J0G
RES SMD 82 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 5VIN 24VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 564MA 220 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 200MA 650 MOHM datasheet.pdf
.250 SGL TAB 2 HOLE FLAT TIN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf