FFF OP19420000J0G
OP19420000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OP19420000J0G
Brief Description
381 TB SOCKET PIN STRIP
Datasheet Download
OP19420000J0G.pdf
Availability of OP19420000J0G
QUANTITY
OP19420000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OP19420000J0G
Internal Part NumberEIS-OP19420000J0G
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OP19420000J0G
Related LinksOP1942, OP19420000J0G Datasheet, FFF Distributor
OP19420000J0G Details Description
Related parts for OP19420000J0G
CONN HEADER 8POS VERT .250 TIN datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR OPTO REFL 90MM CONN MOD datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
LABEL 3X2" BLACK ON RED 500/PK datasheet.pdf
RES 162 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
TOOL CRIMP HAND 24-28AWG SOCKET datasheet.pdf
IC VOLT COMPARATOR DUAL 8MSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS WALL MNT SKT datasheet.pdf