FFF OP202B0100J0G
OP202B0100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OP202B0100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OP202B0100J0G.pdf
Availability of OP202B0100J0G
QUANTITY
OP202B0100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OP202B0100J0G
Internal Part NumberEIS-OP202B0100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OP202B0100J0G
Related LinksOP202B, OP202B0100J0G Datasheet, FFF Distributor
OP202B0100J0G Details Description
Related parts for OP202B0100J0G
IC SYNC FIFO MEM 8KX9 32-TQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 38PS .1" DL R/A GOLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 500MW MINIMELF datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 7POS 3.5MM datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FRLK 18POS TIN datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
Connector Socket 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 229 TYP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf