FFF OQ03530000J0G
OQ03530000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ03530000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ03530000J0G.pdf
Availability of OQ03530000J0G
QUANTITY
OQ03530000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ03530000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ03530000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package450
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ03530000J0G
Related LinksOQ0353, OQ03530000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ03530000J0G Details Description
Related parts for OQ03530000J0G
IC REG LDO -15V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
DAC 10BIT MICROPWR DUAL 10WSON datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS FREE HNG W/SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15VIN 09VOUT datasheet.pdf
OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1200PF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
POT 300 OHM 225W WIREWOUND LIN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 44 Position Through Hole Solder datasheet.pdf