FFF OQ03B10000J0G
OQ03B10000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ03B10000J0G
Brief Description
250 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ03B10000J0G.pdf
Availability of OQ03B10000J0G
QUANTITY
OQ03B10000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ03B10000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ03B10000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,400
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ03B10000J0G
Related LinksOQ03B1, OQ03B10000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ03B10000J0G Details Description
Related parts for OQ03B10000J0G
CONN FERRULE 2WIRE 10AWG datasheet.pdf
LED 2MM 5V VERTICAL RED PC MNT datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2910 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
Connector Socket 25 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Socket 23 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DIODE FAST REC 400V 70A DO203AB datasheet.pdf