FFF OQ04005000J0G
OQ04005000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ04005000J0G
Brief Description
TB SOCKET
Datasheet Download
OQ04005000J0G.pdf
Availability of OQ04005000J0G
QUANTITY
OQ04005000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ04005000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ04005000J0G
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ04005000J0G
Related LinksOQ0400, OQ04005000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ04005000J0G Details Description
Related parts for OQ04005000J0G
RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
DISPLAY 7SEG YELLOW CA 0.8" datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80BGA datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS SKT datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 79MM datasheet.pdf
CBL ASSY 4POS PLUG,RA-WIRE 3M datasheet.pdf