FFF OQ04A10000J0G
OQ04A10000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ04A10000J0G
Brief Description
750 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ04A10000J0G.pdf
Availability of OQ04A10000J0G
QUANTITY
OQ04A10000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ04A10000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ04A10000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ04A10000J0G
Related LinksOQ04A1, OQ04A10000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ04A10000J0G Details Description
Related parts for OQ04A10000J0G
IC DSC 16BIT 132KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
VARISTOR 459V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
PREMO-FLEX 0.50 JMPR LGT 178 datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN TERMINATOR PLUG SMA 50OHM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 20A TO3P datasheet.pdf