FFF OQ05A18000J0G
OQ05A18000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ05A18000J0G
Brief Description
750 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ05A18000J0G.pdf
Availability of OQ05A18000J0G
QUANTITY
OQ05A18000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ05A18000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ05A18000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ05A18000J0G
Related LinksOQ05A1, OQ05A18000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ05A18000J0G Details Description
Related parts for OQ05A18000J0G
CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 681K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 3.8A 6MICROFET datasheet.pdf
RES 2.21M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 80V 2A SOD123H datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CABLE 8COND 18AWG GRY SHLD 1000' datasheet.pdf
MICRO 15C P 120" WHT JACKS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf