FFF OQ07708100J0G
OQ07708100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ07708100J0G
Brief Description
500 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ07708100J0G.pdf
Availability of OQ07708100J0G
QUANTITY
OQ07708100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ07708100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ07708100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package230
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ07708100J0G
Related LinksOQ0770, OQ07708100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ07708100J0G Details Description
Related parts for OQ07708100J0G
RES SMD 274K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC ADC PGA 24BIT LN 28-PLCC datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 116W QUAD D 36SSOP datasheet.pdf
CAP CER 150PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN TWIN LEAF 10 POS 100 C/L datasheet.pdf
CIRCULAR datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LEVEL R,R,R,R datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 91MA 5.7 OHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 2.9NH 450MA 250 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 500MW DO35 datasheet.pdf