FFF OQ07710103J0G
OQ07710103J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ07710103J0G
Brief Description
500 TB SOCKET RA W/LATCH
Datasheet Download
OQ07710103J0G.pdf
Availability of OQ07710103J0G
QUANTITY
OQ07710103J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ07710103J0G
Internal Part NumberEIS-OQ07710103J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ07710103J0G
Related LinksOQ0771, OQ07710103J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ07710103J0G Details Description
Related parts for OQ07710103J0G
IC REGISTERED TXRX 8BIT 24TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 84.5K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CONTROLLER EXII USB 1X2 CAPAC datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 50V S2H 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
HDM BP POLAR/GUIDE OPT ST 30SAU datasheet.pdf
RES 68.1 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 30mA Backlight 20-TQFN (3x4) datasheet.pdf
Connector Socket 16 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156" datasheet.pdf