FFF OQ08125003J0G
OQ08125003J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ08125003J0G
Brief Description
350 TB SOC VER W/LATCH
Datasheet Download
OQ08125003J0G.pdf
Availability of OQ08125003J0G
QUANTITY
OQ08125003J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ08125003J0G
Internal Part NumberEIS-OQ08125003J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,205
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ08125003J0G
Related LinksOQ0812, OQ08125003J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ08125003J0G Details Description
Related parts for OQ08125003J0G
FAN AXIAL 35X10MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC AMP STEREO 60MW 12-TQFN datasheet.pdf
LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM datasheet.pdf
RES 66.5 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf