FFF OQ08535000J0G
OQ08535000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ08535000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ08535000J0G.pdf
Availability of OQ08535000J0G
QUANTITY
OQ08535000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ08535000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ08535000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,200
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ08535000J0G
Related LinksOQ0853, OQ08535000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ08535000J0G Details Description
Related parts for OQ08535000J0G
OSC XO 24.000MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8-DIP datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 800MHZ SOT23-5 datasheet.pdf
HVIC DRVR 600V 500MA 8-SOP datasheet.pdf
RES SMD 215K OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.130" UNIV datasheet.pdf
RES 40 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 332K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3500K 2SMD datasheet.pdf
Connector Socket 10 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf