FFF OQ08755000J0G
OQ08755000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ08755000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ08755000J0G.pdf
Availability of OQ08755000J0G
QUANTITY
OQ08755000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ08755000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ08755000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,100
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ08755000J0G
Related LinksOQ0875, OQ08755000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ08755000J0G Details Description
Related parts for OQ08755000J0G
IC SW REG CCFL SMBUS PROG 16SOIC datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
IC CLOCK MULT ZD STD DRV 16-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 760VAC Y5U RDL datasheet.pdf
IC TEMP SENSOR ALERT 10DFN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
FUSE BLOK CART 250V 6.3A CHASSIS datasheet.pdf