FFF OQ09008100J0G
OQ09008100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09008100J0G
Brief Description
762 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ09008100J0G.pdf
Availability of OQ09008100J0G
QUANTITY
OQ09008100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09008100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09008100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09008100J0G
Related LinksOQ0900, OQ09008100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09008100J0G Details Description
Related parts for OQ09008100J0G
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS PNL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 36VOUT 100W datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP datasheet.pdf