FFF OQ09155100J0G
OQ09155100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09155100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ09155100J0G.pdf
Availability of OQ09155100J0G
QUANTITY
OQ09155100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09155100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09155100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,128
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09155100J0G
Related LinksOQ0915, OQ09155100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09155100J0G Details Description
Related parts for OQ09155100J0G
CAP FILM 560PF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X8R 0805 datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 1.5A TO-220 datasheet.pdf
IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 10MSOP datasheet.pdf
RES SMD 8.06K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 300PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON ROUND GREEN datasheet.pdf
RES 182K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf