FFF OQ09350000J0G
OQ09350000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09350000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ09350000J0G.pdf
Availability of OQ09350000J0G
QUANTITY
OQ09350000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09350000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09350000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package270
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09350000J0G
Related LinksOQ0935, OQ09350000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09350000J0G Details Description
Related parts for OQ09350000J0G
BERGSTIK II SR RIGHT ANGLE RET datasheet.pdf
RES SMD 1.72K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
RES 105 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE D 14 CKTS LGT 30 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 5W T18 datasheet.pdf
CONN HEADER 140POS .6MM GOLD SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 13POS WHT datasheet.pdf