FFF OQ09555000J0G
OQ09555000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09555000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ09555000J0G.pdf
Availability of OQ09555000J0G
QUANTITY
OQ09555000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09555000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09555000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,080
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09555000J0G
Related LinksOQ0955, OQ09555000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09555000J0G Details Description
Related parts for OQ09555000J0G
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
TVS DIODE 299.3VWM 482VC DO15 datasheet.pdf
RES 536K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN M8 FML 3POS datasheet.pdf