FFF OQ09555100J0G
OQ09555100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09555100J0G
Brief Description
508 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ09555100J0G.pdf
Availability of OQ09555100J0G
QUANTITY
OQ09555100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09555100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09555100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09555100J0G
Related LinksOQ0955, OQ09555100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09555100J0G Details Description
Related parts for OQ09555100J0G
IC CONFIG MULTI-FUNC GATE SOT563 datasheet.pdf
IC SHIFT REG 8-BIT PISO 16-SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
RES 806 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 7.59K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FIXED IND 160UH 135MA 4.4 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM datasheet.pdf
OSC XO 30.000MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
FUSE 60A 500V AC TAG datasheet.pdf