FFF OQ09A50100J0G
OQ09A50100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09A50100J0G
Brief Description
750 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ09A50100J0G.pdf
Availability of OQ09A50100J0G
QUANTITY
OQ09A50100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09A50100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09A50100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package110
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09A50100J0G
Related LinksOQ09A5, OQ09A50100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09A50100J0G Details Description
Related parts for OQ09A50100J0G
IC VREF SHUNT 1.22V TO92-3 datasheet.pdf
TOOL CRIMPER 14-26AWG INSULATED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 WW datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.8A DL 10DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
RES 66.5 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf