FFF OQ10010100J0G
OQ10010100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ10010100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET CLOSE RA
Datasheet Download
OQ10010100J0G.pdf
Availability of OQ10010100J0G
QUANTITY
OQ10010100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ10010100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ10010100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ10010100J0G
Related LinksOQ1001, OQ10010100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ10010100J0G Details Description
Related parts for OQ10010100J0G
TRIMMER 1M OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 17POS datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 1.13M OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC EEPROM 8KBIT SPI 8TSSOP datasheet.pdf
OSC MEMS PROG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS PIN datasheet.pdf