FFF OQ10120100J0G
OQ10120100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ10120100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ10120100J0G.pdf
Availability of OQ10120100J0G
QUANTITY
OQ10120100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ10120100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ10120100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,310
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ10120100J0G
Related LinksOQ1012, OQ10120100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ10120100J0G Details Description
Related parts for OQ10120100J0G
FIXED IND 5.5UH 1.4A 96 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 280K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
METRAL HDR STR PF 5X24 datasheet.pdf
RES SMD 76.8KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 60V 2.4A 8-SOIC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 484FPBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf